Výhodou zakázkové výroby je možnost ušití nosítka přímo na míru. Mimo již uvedených možností je dále možné vybrat barevnost nosítka dle vašich představ nebo zvolit například verzi pro útlé zákaznice apod.

Barevnost nosítka – pokud to šátek umožnuje, dejte nám spolu s objednávkou vědět, jak si přejete, aby bylo nosítko barevně ušito. Můžete volit barvu jinou na bederním pásu, zádové části, ramenních popruzích, kapucce svěšené (kapucka je jednovrstvá, tedy z druhé strany – když se dá na hlavičku, bude ta druhá barva, uveďte barvu kapucky, pokud visí volně svěšení na nosítku). Prosím respektujte, že výsledné nosítko může mít drobné odchylky ve vzoru, šátek se různě rozpíná a není vždy možné se trefit na centimetr.

Slim verze – pro velmi útlé ženy/muže může být nosítko uzpůsobeno tak, aby šlo lépe dotáhnout. Slim verze je vhodná pro postavy, které mají v pase/pod prsy méně než 70 cm. Dále také pro nižší drobnější rodiče, kteří uvítají kratší ramena (výška obvykle méně než 165 cm).  V případě slim verze je zkráceno polstrování bederního pásu a ramen. Zkrácením polstrování se nemění délka popruhu, tedy nosítko pak může využívat i kdokoliv jiný.

Delší bederní pás – maximální délka pásu je cca 135cm, pokud potřebujete delší, napište to prosím do objednávky.

Ostatní – pokusíme se vyhovět i vaším dalším poznámkám, požadavkům, prosím uveďte je do objednávky nebo s námi konzultujte předem.

VYBERTE MĚNU
CZK Česká koruna
EUR Euro