Nosítko MoniLu můžeme také podšít či kombinovat s bavlněnou látkou, šátkovinou. Používáme exkluzivní, pevnější, avšak velmi příjemnou zahraniční šátkovinu, která je ze 100% bio organické bavlny fair trade výroby. Šátkovinu máme skladem ve více barvách jako šedá, černá, růžová, tyrkysová, zelenkavá, fialová apod. Šátkovina splňuje všechny potřebné standardy (konkrétně certifikace GOTS), je tkaná keprovou vazbou, což zajišťuje dostatečnou nosnost i pevnost pro těžší děti, látka příčně pruží, má krásné barvičky a její použití nesnižuje vlastnosti šátkového nosítka.

Nosítko je možné kombinovat na všechny jeho části. Kombinace je vhodná, pokud máte málo šátku na celošátkové nosítko, pokud se vám to více líbí, u hodně tenkých/silných šátků.

Cena ušití nosítka se nemění. K ceně za ušití se připočítává cena za použitou šátkovinu, naopak se ušetří na množství/ceně šátku.

Níže naleznete ceník a potřebnou spotřebu šátku při kombinaci s jednobarevnou šátkovinou. Nosítko jsme schopni ušít již od 90 cm dodaného šátku.

Kombinované nosítko se šátkovinou

Ceník a možnosti kombinace šátkoviny na nosítko

Barevnosti šátkoviny

(aktuální dostupnost jednotlivých barev se může měnit, na nosítko použijeme nejvhodnější barvu ve vámi preferovaném odstínu)

Černá
Černá
Tmavě modrá
Tmavě modrá
Šedivá
Šedivá
Modrozelená
Modrozelená
Přírodní
Přírodní
Tyrkysová
Tyrkysová
Fialová
Fialová
Červená
Červená
Růžová
Růžová
Hnědá
Hnědá
Světle růžová
Světle růžová
Zelená
Zelená
VYBERTE MĚNU
CZK Česká koruna
EUR Euro