O nosítku

Nosítka MoniLu jsou ergonomická nosítka české výroby šitá ze šátků určených pro nošení dětí. Šátky příčně pruží, na dotek jsou velmi příjemné, jemné a nosítka se tak krásně přizpůsobí tělu dítěte. Vazba šátkoviny zajišťuje dostatečnou nosnost a odolnost nosítka.

Samotné nosítko se skládá z bederního pásu, který je uzpůsoben anatomii lidského těla a je ze středně silného materiálu. Zádová opěrka je ušita ze dvou vrstev šátku, je měkká a nabízí dítěti přirozenou ergonomickou polohu, začíná užším střihem u nožiček (látka vede od kolínka ke kolínku) a rozšiřuje se k ramenům dítěte. Nosítko má příjemně polstrované ramenní popruhy, které jsou také dostatečně široké, aby dobře rozložily váhu i těžších batolat. Součástí nosítka je kapucka, kterou je možné uchytit na ramenní popruhy a tím zajistit hlavu dítěte v případě spánku.

MoniLu nosítka můžete nosit na břiše i na zádech, v případě křížení popruhů také na boku. Nosítka bez problémů unesou také těžší batolata i na delších výletech.

V nabídce naleznete nosítka rostoucí i jednovelikostní.

Rostoucí nosítko MoniLu UNI je vhodné pro děti od 2 měsíců do cca 2,5-3 let. V MoniLu UNI Start pak můžete nosit své miminko již od narození. Velikost nosítka přizpůsobíte velikosti dítěte díky jednoduchému stahování šířky a výšky zádové opěrky. Více se o rostoucím nosítku MoniLu UNI dočtete zde, o UNI Start zde.

Jednovelikostní nosítka není třeba nijak nastavovat, vyrábí se v několika velikostech (MINI, MEZI, MAXI a MAXI PLUS) tak, aby každá velikost odpovídala velikosti a potřebám dítěte. Nejmenší velikost MINI je od 4 měsíců věku dítěte a vydrží přibližně do 18 měsíců. Pokud budete nosit i poté, dá se zakoupit větší velikost.

Veškerý použitý materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a nosnost do 20kg.

 • Nosítek jsme vyzkoušeli spoustu, ale pouze MoniLu u nás zůstalo. Je velmi pohodlné, jednoduše se nastavuje, padne na každou postavu. Se všemi je super domluva, udělali nosítko přesně podle mých představ. A doba dodání od objednání je taky úžasná.
  Eva
 • Monilu je za mě nejlepší nosítko na trhu (a to jsem vyzkoušela snad všechna). Perfektně mi sedí, prcek je v něm spokojený, je skvěle zpracované, pohodlné i na dlouhé nošení a jednoduché (přenastavení zvládne i můj muž za pár vteřin). V MoniLu jsou neskutečně milí, vždycky rádi pomohou a své práci rozumí. Moc Vám držím palce a děkuji!
  Linda
 • Nosítko Monilu jsem si zamilovala už při prvním ozkoušení. Když jsem konečně vybrala vhodný šátek a nosítko došlo, byla jsem nadšená. Syn má 12 kilo a v nosítku to není znát. I u další velikosti jsem zůstala věrná Monilu.
  Nikola
 • Při zjištění potřeby druhého nosítka bylo MoniLu jasnou volbou. První nosítko jsem nechávala šít víceméně pro přítele a tak jsem se rozhodla, že si nechám ušít jedno i pro sebe. Stejně jako první nosítko, bylo i naše druhé ušito během necelých dvou týdnů. Nosítka MoniLu máme moc rádi, vyzkoušeli, a vlastnili, jsme nosítka šátková i látková, a tak máme s čím srovnávat. Bederní pás je příjemně měkký, nikde netlačí. Ramenní popruhy jsou polstrované tak akorát. U žádného jiného nosítka se nám nepovedlo umístit syna tak vysoko, jak je v MoniLu. MoniLu nabízí spoustu klientských změn, my využili slim verzi. Komunikace je naprosto skvělá, reagují rychle a moc rádi a ochotně vždy poradí, pokud si nejsme něčím jisti nebo váháme. Nevím, z jakého šátku bude naše další nosítko, ale jedno vím jistě: bude to MoniLu.
  Markéta
 • Koupě nosítka pro mě byla alternativa ke klasickému šátku. Hledala jsem něco bezpečného, pohodlného, krásného, jednoduše ovladatelného a hlavně něco "jiného", než mají všichni ostatní. Vše z toho jsem díky doporučení a dobré zkušenosti mé kamarádky našla v MoniLu nosítku. Nechala jsem si ušít nosítko tzv. "na tělo" z překrásného šátku. A mé nadšení se stupňovalo... Od úžasné komunikace s lidmi z MoniLu na facebooku přes rychlost ušití a dodání až po preciznost zpracovaní. Pohodlnost nosítka je s ostatními značkami nesrovnatelná. Pro mě se MoniLu stalo každodenní součástí a jako hrdá majitelka už 3.nosítka této značky mohu všem MoniLu jen a jen doporučit.
  Iva
 • Jelikož jsem se nikdy nějak moc nezžil se šátkem, nechala mi má přítelkyně z mého vlastního šátku ušít šátkové nosítko MoniLu. Dříve jsme již pár nosítek měli, ale toto je z těch, co jsme vlastnili, to nejlepší a syna v něm dostanu na zádech tak vysoko, aby vše pořádně viděl. Nosítko je velmi pohodlné mně i našemu synovi. Díky tomu, že je šátkové je měkké a nikde netlačí. Bederní pás je příjemně měkký a tvarovaný a ramenní popruhy polstrované tak, že 12 kilového syna na dlouhých výletech na zádech ani necítím. Nosítko MoniLu všem doporučuji, je to náš nepostradatelný parťák na výlety.
  Martin
 • Hodnocení našich zákazníků najdete také na našem Facebooku.

Naši partneři

VYBERTE MĚNU
CZK Česká koruna
EUR Euro