Naši zákazníci

Jak se opravdu nosí v nosítkách MoniLu? Co o něm říkají naši zákazníci, co na něm nejvíce oceňují a při jakých příležitostech jej využívají nejvíce? Nechte se inspirovat. 😉

Další hodnocení a krásné fotky našich malých i velkých zákazníků naleznete na našich facebookových stránkách či instagramu.

     

Jana: Naše kompletní MoniLu historie 🙂 První jsme pořídili MoniLu Maxi, když bylo prvnímu synovi 1,5 roku. Pak záhy následovalo Onbuhimo, když jsme zjistili, že nás bude brzy víc. Hned po narození druhého syna jsme pořídili tehdy horkou novinku UNI. A naposled jsme si ještě pro velkého nechali ušít Maxi Plus, aby pořád nebral tomu malému jeho UNI. Se všemi nosítky jsme byli maximálně spokojeni, vždy byly ušity tak, jak jsme chtěli a v daném termínu. Dva pronošené roky s MoniLu jsou za námi a minimálně další dva před námi. Děkujeme

Veronika: Zatím 2 roky výletů. Žádná překážka nebyla díky nosítku od Vás nemožná. Ať na rozhlednu, prohlídku hradu, do jeskyní nebo jízdu lanovkou… Vše jsme zvládli „levou zadní“… Nejdřív v miniverzi, potom v meziverzi… A co oceňuji nejvíc? Že i pro moji postavu 153cm a 50kg byla slim verze naprosto ideální a přitom byla pohodlná i manželovi, který je o hlavu vyšší.

VeroNika: Monilu už mě několikrát zachránilo, doslova naposledy to bylo teď na podzim. Nečekaně jsem musela zaskakovat na hradě a i s mým tříletým synem jsme to zvládli hlavně díky Monilu. Mohla jsem se věnovat skupince návštěvníků a zároveň věděla, že si u mě spokojeně syn dřimká

Sandra: Monilu Uni..Dlouho jsem se rozhodovala, jaké nosítko zvolit a MoniLu byla nejlepší volba..malej, 1 rok a 10,5kg je v něm max spokojenej a já jsem taky..I přes moje problémy se zády při nošení nic necítím.

Eva:Začali jsme s MoniLu mini, pokračovali s mezi a skončili u uni 🙂 Je to pro mě naprostý TOP mezi nosítky.

Dominika: Bez nosítka MoniLu už si to nedokážu představit, je to super pomocník nejen při výletech, ale také v domácnosti, když je potřeba uvařit, uklidit…nebo když prostě chcete mít to své štěstí co nejblíže u sebe.

Lucie: Vyzkoušela jsem snad všechny nosítka na světě 😀 Dobře, ne všechny, ale tak 5 jo … MoniLu má naprosto nejpohodlnější bederák – akorát pevný, ale ne tvrdý, takže netlačí. U UNI mi vyhovuje naprostá jednoduchost nastavení – žádné zdlouhavé nastavování na tkaničky apod. – nosítko si pravidelně střídáme s přítelem a je to otázka minuty. No a pak samozřejmě to, že je měkoučké díky tomu, že je ze šátku a má super upínání kapucky. Jsem velká fanynka.

Klára:Máme uni šité na starší dceru,  která se nosila do 3 let a teď malá 2měsíční sestřička pokračuje, je super na velké i na malé…vyměnili jsme jich dost, ale MoniLu u nás jediné zůstalo a vyhovuje.

Barbora: Děkujeme za naše MoniLu Uni! Je největším pomocníkem při pořádných výšlapech i pohodových výletech, pohodlné, příjemné a krásné.

Hana: MoniLu je každodenní veliký pomocník, bez něj se nikam nehneme. Doma, venku, u lékaře i na výletě, všude s námi.

Kristina: Ráda se přidám i se synkem, sice starší fotka, ale spokojenost nás obou je na fotce vidět. Ohromný pomocník na chvíle, kdy jsem potřebovala mít volné ruce nebo i jenom na procházky se psem

Míša Z.: Náš super pomocník. Pohodlné, propracované, no proste TOP:) díky

Míša S.: Úžasné měkké a pohodlné nosítko. Jsem spokojená a můj synek viditelně také.

Sandra B.: Naše první Monilu bylo Maxi na první dceru a byla to láska na první pokus. Hned,jak jsme se dozvěděli, že čekáme druhé mimčo, věděla jsem, že pokud budu pořizovat nosítko, bude to Monilu. A taky že jo – tentokrát UNI.

Veronika: Pár nosítek jsem vyzkoušela a Monilu mi bylo nejpohodlnější i na dlouhé tůry. A hodně oceňujeme, že se lehce přenastaví, když chce/potřebuje nést tatínek. Což může být za jednu tůru po kopcích i několikrát.

Lucie: Verze Uni. Nosítko je měkoučké. Oceňuji širší ramenní popruhy a také nastavitelnost dle potřeb mých i miminka.

Zuzana S.: Měkoučké, poddajné, příjemné.. vše co od nosítka očekáváme!

Markéta M.: Je to největší pomocník nejen na cestách.. prvního 1,5 roku spala dcerka především v nosítku..doma i venku. Při nemoci opět největší pomocník. Nedám na MoniLu dopustit a doporučuji, kde můžu.

Vladi V.: MoniLu musím pochválit za velmi příjemný bederák, který mi nevadil ani na těhotenském břiše…na fotce jsem v sedmém měsíci.

Lenka P.:Já miluju to pohodlí. I ve dvou letech dceru bez problémů nosím pod bundou i na bundě, navíc s batohem a přesto pohodlně.

Lucie R.: MoniLu uni, vždy, všude, za každého počasí, na akce, výlety, doma na vaření,při horečce, růstu zubů…prostě nejlepší nosítko ever.

Kristina T.:Nám se na MoniLu nejvíce líbí, jak je pohodlné a jak dobře jde nastavit. Nosíme v UNI už druhé dítě a měnit nehodláme!

Michaela S.:Máme uni start a je báječné, malá v něm krásně spinká, takže díky němu je i jízda na výlet vlakem naprosto bez problémů. Doporučuji každému.

Alča K.:MoniLu Mini nám více než rok pomáhalo cestovat, uspávat, ulevovat při bolestech zoubků.. Nejlepší a nejpohodlnější nosítko!

VYBERTE MĚNU
CZK Česká koruna
EUR Euro