Doplňky k nosítku

K nosítku si můžete objednat řadu praktických doplňků. Níže najdete přehled všech možností včetně cen za jejich ušití (cena uvedena bez spotřeby šátku, ceník platí pro výrobu z vlastního šátku, v případě výběru doplňků z našich šátků nebo u hotových nosítek, je cena uvedena u každé položky).

Slintáčky – tento doplněk slouží k ochraně ramenních popruhů. Děti často rády popruhy okusují, oslintávají. Použitím slintáčků se snižuje potřeba prát zašpiněné nosítko, ale stačí vyprat pouze zašpiněné slintáčky. Slintáčky se upevňují na suchý zip.

Cena za ušití slintáčků: 280 Kč

Šňůrka na dudlík/hračku – k nosítku je možné také objednat šňůrku na dudlík či hračku. Na jednom konci šňůrky je druk, za který se šňůrka připevňuje k ramennímu popruhu nosítka, na druhém konci je gumička, za kterou se přichytí dudlík nebo třeba nějaká hračka na kroužku apod.

Cena za ušití šňůrky: 120 Kč

Taštička podšitá bavlnou/celošátková – taštička slouží na uložení vašich věcí, taštičku můžete připnout na bederní pás nebo dát přes rameno, kočárek, když zrovna nenosíte. Rozměr taštičky 20 x 20cm.

Cena za ušití taštičky: 500 Kč

Křížení ramenních popruhů – v případě vašeho zájmu je možné uzpůsobit nosítko tak, aby bylo možné ramenní popruhy křížit. Při křížení se ramenní popruhy zapínají na přezky u těla nosítka. Popruhy je možné také zapnout bez křížení. Nosítko lze nosit na zádech.

Cena za příplatek křížení: 100Kč

Chránič popruhů při křížení ramen – v případě, že zvolíte křížení ramenních popruhů u nosítka, je možné k nosítku objednat polstrovaný chránič černého popruhu, který zvyšuje pohodlí a prodlužuje polstrování ramenního popruhu, tak aby netlačil na zádech.

Cena za ušití chrániče: 280Kč

Baby nosítko na panenky – zmenšená verze MoniLu nosítka určená pro nošení panenek, plyšáků či jiných hraček našimi nejmenšími. Nosítko šijeme ze šátku a kombinujeme s látkami s nejvyššími atesty pro děti.

Cena za ušití nosítka pro panenky: 550Kč

VYBERTE MĚNU
CZK Česká koruna
EUR Euro